První fena Cane Corso se k nám dostala v roce 1997 a byla to fena maďarského původu Anima Sciabole a Squadre.V té době jsem měla pracovní plemeno a to velkého a středního knírače.Cane Corso mi natolik učarovalo,že se od té doby věnuji tomuto plemeni.Snažíme se skloubit zdraví, povahy a exteriér.

Naše fenky jsou kryty vždy po pečlivém uvážení, kdy jsou brány na zřetel jak zdravotní, exteriérové, tak i povahové vlastnosti budoucích
rodičů.Stojí to nemalé úsilí a hlavně nemocí.

Vrh je vždy pod stálým veterinárním dozorem, štěňata jsou krmena kvalitním krmivem, taktéž i matka. Každý majitel štěněte dostává štěněčí balíček, kupní smlouvu, doživotní chovatelský servis (pomoc při uchovnění, na výstavách, s výchovou, atd.), záruku na zdraví a u štěňátek na výstavy na exteriér. Nově také možnost pohlídání hafanů.

Naše odchovy reprezentují své majitelé také v Německu, Rakousku, Bělorusku. Získávají nejvyšší výstavní ocenění, skládají zkoušky z výkonu, jsou to skvělí rodinní společníci a ochránci. Se všemi majiteli udržujeme kontakt. Sledujeme odchovy jak v jejich výstavní kariéře, tak i ve využitelnosti v chovu a ve sportovní kynologii. Pokud jste se rozhodli pro Caníka, rádi Vás uvítáme v naší chovatelské stanici na nezávazné návštěvě. Poskytneme Vám veškeré informace o našem chovu i našich odchovech.

Chtěla bych také moc poděkovat za podporu své mamince,která mi vždy byla oporou v nesnadných začátcích, svému partneru a nedílnou součástí svým dětem, které rozmazlují naše malé,ale i velké.
Dále skvělým pánečkům, kteří mají caníka od nás, jsou s námi v kontaktu a milují je.